WIELKOPOLSKIE

Nazwa szkoły Adres
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Ostrzeszowie ul. Łąkowa 1
Szkoła Podstawowa Przy SP ZOZ MSW Centrum Rehabilitacji w Górznie 63
Szkoła Podstawowa w Opatowie - Zespół Szkół w Opatowie ul. Poznańska 7
Szkoła Podstawowa Specjalna w Ostrzeszowie ul. gen. Władysława Sikorskiego 19
Szkoła Podstawowa nr 1 w Jastrowiu ul. Wojska Polskiego 25
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie ul. Bohaterów Westerplatte 9
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie ul. 8 Marca 16
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lisewie 108
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lipinach 40
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenie "Edukacja - Młodzież" w Pleszewie ul. Aleje Wojska Polskiego 21
Prywatna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach ul. Adama Mickiewicza 3
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św.Jana Pawła II w Kłodawie ul. Kościelna 15
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Szamotułach ul. Adama Mickiewicza 9
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego we Wronkach ul. Leśna 17
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach ul. Polna 5
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Baranowie ul. Wypoczynkowa 93
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wielkopolskim ul. 3 Maja 5
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu os. Północ 25
Szkoła Podstawowa Arka w Nowym Tomyślu ul. Ogrodowa 22
"Akademia Pitagorasa" Publiczna Szkoła Podstawowa w Baranowie ul. Platynowa 1
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Piotrowicach ul. Czereśniowa 2
I Akademicka Szkola Podstawowa w Nowym Tomyślu os. Osiedle Północ 37A
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grodzisku Wielkopolskim ul. Żwirowa 15a
"Akademia Pitagorasa" Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Baranowie ul. Szamotulska 28
Szkoła Podstawowa nr 69 im. Jarogniewa Drwęskiego w Poznaniu ul. Kazimierza Jarochowskiego 62
Szkoła Podstawowa nr 22 im. A.T. Działyńskiego w Poznaniu ul. Hangarowa 14
Szkoła Podstawowa nr 53 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego w Poznaniu ul. Głuszyna 187
Szkoła Podstawowa nr 50 im. I Dywizji Pancernej gen. S. Maczka w Poznaniu os. Stare Żegrze 1
Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Autyzmem w Poznaniu ul. Augustyna Szamarzewskiego 78/82
Szkoła Podstawowa w Pawłowie 3
Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim ul. Środkowa 56
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Szamotułach ul. Stanisława Staszica 1
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej -Curie w Nowym Tomyślu ul. 3 Stycznia 12
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu ul. Wierzbowa 1
Szkoła Podstawowa w Brodach 1
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie ul. 3 Maja 5
Niepubliczna Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa im. Johna Deweya w Obornikach ul. Młyńska 5 A
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych we Wronkach ul. Partyzantów 1
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach 25
Szkoła Podstawowa Specjalna w Pleszewie ul. Osiedlowa 1
Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakładzie Poprawczym w Grodzisku Wielkopolskim ul. Bukowska 18
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Szamotułach ul. Kapłańska 18
Szkoła Podstawowa nr 5 Specjalna w Szamotułach ul. Hugona Kołłątaja 1
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Strzelcach 10
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Piaskach ul. Drzęczewska 9
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Unicef w Obornikach ul. Obrzycka 88
Szkoła Podstawowa w Konarach 56
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Laskach ul. Lipowa 34
Szkoła Podstawowa im. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz w Żdżarach 26
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego we Wronkach ul. Poznańska 46
Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Jakubowicz w Ostrowitem ul. Szkolna 4
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka we Wronkach ul. Mickiewicza 5
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Obornikach ul. Szkolna 7
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach ul. Czarnkowska 57
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Grodzisku Wielkopolskim ul. Chopina 26
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Szamotułach ul. Szczuczyńska 5
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie ul. Bolesława Krzywoustego 4
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pleszewie ul. Ogrodowa 2
Szkoła Podstawowa nr 1 im. 70 Pułku Piechoty w Pleszewie ul. Szkolna 5
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych ZDZ w Kościanie ul. Dworcowa 2
Szkoła Podstawowa Fundacji Ekos w Swarzędzu ul. Stanisława Kwaśniewskiego 2
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Noblistów w Swarzędzu os. Czwartaków 1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance ul. Stanisława Staszica 6
Szkoła Podstawowa nr 5 im. św. Jana Pawła II w Luboniu ul. Hugona Kołłątaja 1
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Edwarda Hr. Raczyńskiego w Komornikach ul. Pocztowa 30
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dąbiu ul. 3 Maja 6
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu ul. Polna 21
Społeczna Szkoła Podstawowa im. św. Barbary w Chodzieży ul. Stefana Żeromskiego 11
Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri w Luboniu ul. Armii Poznań 27
Prywatna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w Chodzieży ul. Tadeusza Siejaka 29
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Chodzieży ul. Ignacego Jana Paderewskiego 13
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu os. Kościuszkowców 4
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Swarzędzu ul. Zamkowa 20
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Chodzieży ul. Jana Kochanowskiego 1
Szkoła Podstawowa Specjalna w Kościanie ul. Marii Konopnickiej 1
Szkoła Podstawowa w Bukowcu ul. Kościelna 75
Szkoła Podstawowa w Kościelcu 9
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Rawiczu ul. 17 Stycznia 28
Szkoła Podstawowa w Górkach 18
Szkoła Podstawowa Specjalna w Chodzieży ul. Strzelecka 11
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Siostry Faustyny w Trzciance ul. Spokojna 2
Szkoła Podstawowa w Kamieniu 34a
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach ul. Leszczyńska 6
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelcu ul. Szkolna 9
Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof.. Adama Wodziczki w Swarzędzu os. Macieja Mielżyńskiego 3a
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof Adama Wodziczki w Luboniu ul. 1 Maja 10
Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu ul. Armii Poznań 27
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta Hr. Cieszkowskiego w Luboniu ul. Żabikowska 40
Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu ul. Józefa Poniatowskiego 16
Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Radońskiego w Sławnie ul. Gnieźnieńska 37
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka nr 1 w Komornikach ul. Staszica 25
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Kościanie ul. Adama Mickiewicza 12
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Kościanie os. Osiedle Piastowskie 47
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Feliksa Stamma w Kościanie ul. Wyzwolenia 24
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mariana Koszewskiego w Kościanie ul. abpa Antoniego Baraniaka 1
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Karola Kurpińskiego w Rawiczu ul. Szkolna 3
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Rawiczu ul. Władysława Broniewskiego 5
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Rawiczu ul. Wały Jarosława Dąbrowskiego 1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Rawiczu ul. Adama Mickiewicza 16
Szkoła Podstawowa im.Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Rudnikach 87
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Piotrkowicach 27
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Trzciance ul. Władysława Broniewskiego 2
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wł. Broniewskiego w Trzciance ul. Fryderyka Chopina 36
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 7 w Rawiczu ul. gen. Grota Roweckiego 9F
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży ul. Stanisława Staszica 19
Szkoła Podstawowa Jedność w Gostyniu ul. Władysława Reymonta 7
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Środzie Wielkopolskiej ul. Kosynierów 2b
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych we Wrześni ul. Koszarowa 12
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Wolsztynie ul. Przemysłowa 5
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Wolsztynie ul. Przemysłowa 5
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Keglik w Środzie Wielkopolskiej ul. ks. Kegla 1a
Szkoła Podstawowa Collegium Artes we Wrześni ul. Wojska Polskiego 2a
Szkoła Podstawowa Specjalna Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Białej ul. Parkowa 1
Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyniu ul. Hutnika 3
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu ul. Kolejowa 14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Wolsztynie ul. Wschowska 15
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu ul. Św. Wojciecha 20
Szkoła Podstawowa Edu-XXI w Środzie Wielkopolskiej ul. Kosynierów 2b
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 we Wrześni ul. Kosynierów 32
Niepubliczna Szkoła Podstawowa ZOO Zaradni Odważni Oryginalni w Środzie Wielkopolskiej ul. Akacjowa 13
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Środzie Wielkopolskiej ul. Surzyńskich 2
Akademia Talentów Prywatna Szkoła Podstawowa w Wągrowcu ul. Przemysłowa 14
Społeczna Szkoła Podstawowa im. gen. Edmunda Taczanowskiego w Biskupicach 55
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chełmnie 86
Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Brzeźnicy 61
Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Gostyniu ul. Wrocławska 264
Szkoła Podstawowa w Chełmnie 26
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Niedźwiedziu 18
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 4 w Wolsztynie ul. 5 Stycznia 14
Szkoła Podstawowa w Górze ul. Jarocińska 6
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni ul. Słowackiego 41
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni ul. Tadeusza Kościuszki 24
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. 68 Wrzesińskiego Pułku Piechoty we Wrześni ul. Szkolna 1
Szkoła Podstawowa Specjalna w Wągrowcu ul. Janowiecka 22
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 4 im. Janusza Korczaka we Wrześni ul. Leśna 10
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lipnie ul. Powstańców Wielkopolskich 68
Szkoła Podstawowa w Biskupicach ul. Szkolna 2
Szkoła Podstawowa nr 3 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. Michała Drzymały w Wolsztynie ul. Konopnickiej 1
Szkoła Podstawowa nr 5 w Wolsztynie ul. Żegockiego 26
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wągrowcu ul. Klasztorna 19
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wągrowcu ul. Reja 10
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Cystersów Wągrowieckich w Wągrowcu ul. Krótka 4
Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu ul. Graniczna 1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Czarnego Legionu w Gostyniu ul. Stanisława Helsztyńskiego 8
Szkoła Podstawowa nr 2 w Środzie Wielkopolskiej ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 50
Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej ul. 20 Października 2
Szkoła Podstawowa im. ppor. Alfreda Sofki w Białej ul. Radolińska 9
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie ul. Poniatowskiego 1
Szkoła Podstawowa Sokrates w Kole ul. Ogrodowa 10
Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Kole ul. Nagórna 37
Szkoła Podstawowa im. Hymnu Narodowego w Brodnicy ul. Główna 61
Szkoła Podstawowa Specjalna w Kole 13
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole ul. Józefa Poniatowskiego 22
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kole ul. Toruńska 315A
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole ul. Toruńska 68
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Kole ul. Kolejowa 5
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Kole ul. Szkolna 2A
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wysokiej ul. Szkolna 4
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów w Śremie ul. Dezyderego Chłapowskiego 12A
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Klasami Przysposabiającymi Do Pracy w Śremie ul. Racławicka 7A
Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Śremie ul. Szkolna 4
Szkoła Podstawowa Specjalna im. Marii Grzegorzewskiej w Śremie ul. Józefa Piłsudskiego 15
Publiczna Szkoła Podstawowa w Śremie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11
Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Śremie ul. Stanisława Staszica 1
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Śremie ul. Stefana Grota Roweckiego 10
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Braci Barskich w Śremie ul. Ignacego Paderewskiego 4
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie ul. Jana Kochanowskiego 2
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie ul. Zdunowska 56
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przysposabiającymi Do Pracy w Krotoszynie ul. Mickiewicza 9
Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Jarocinie ul. Ludwika Waryńskiego 11
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jarocinie ul. Tadeusza Kościuszki 25
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Krotoszynie ul. Zdunowska 83
Szkoła Podstawowa Akademia Dobrej Edukacji im. Czesława Niemena w Jarocinie ul. Przemysłowa 3
Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie ul. Garncarska 9
Społeczna Szkoła Podstawowa w Jarocinie ul. Przemysłowa 1
Szkoła Podstawowa nr 6 Specjalna im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie ul. Ostrowska 49
Szkoła Podstawowa nr 5 im. I Pułku Lotnictwa Myśliwskiego "Warszawa" w Jarocinie ul. Ludwika Waryńskiego 11
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Jarocinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie ul. Aleja Niepodległości 8
Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarocinie ul. Wrocławska 168
Szkoła Podstawowa Specjalna im. Unicef w Jarocinie ul. Szubianki 21
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Krotoszynie al. Powstańców Wlkp. 13
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie pl. Szkolny 19
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Henryka Jordana w Krotoszynie ul. Władysława Jagiełły 4
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej- Curie w Krotoszynie ul. 23 Stycznia 20
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego w Krotoszynie ul. Sienkiewicza 9
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce ul. Malinowa 41
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce ul. Parkowa 1
Szkoła Podstawowa w Brzezinach ul. Wrocławska 17
Prywatna Szkoła Podstawowa Belward w Poznaniu ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 18
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Poznaniu Pecsująca Szkoła Marek Kaźmierczak ul. Przemysłowa 68
Szkoła Podstawowa Uni-Terra w Poznaniu ul. Łozowa 77
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111 w Poznaniu ul. 28 Czerwca 1956 r. 135/147
Szkoła Podstawowa w Cieszynie ul. Kościelna 17
Szkoła Podstawowa nr 21 w Poznaniu ul. Łozowa 77
Szkoła Podstawowa nr 79 w Poznaniu ul. Jesionowa 14
Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie ul. Szkolna 41
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Bohaterów Monte Casino w Poznaniu ul. Ignacego Prądzyńskiego 53
Społeczna Waldorfska Szkoła Podstawowa w Poznaniu ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 18
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dąbrowie ul. Śremska 2
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy 5
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Poznaniu ul. Romualda Traugutta 42
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Tadeusza Kościuszki w Poznaniu ul. św. Szczepana 3
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 "Dębinka" w Poznaniu ul. Grabowa 33
Szkoła Podstawowa nr 42 im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu ul. Różana 1/3
Społeczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu 22
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Pile ul. Warsztatowa 6
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych im. Stefana Batorego w Koninie ul. Wodna 1
Szkoła Podstawowa Specjalna w Pile 26a
Szkoła Podstawowa nr 7 w Koninie ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 44
Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim ul. Ludwika Waryńskiego 29
Szkoła Podstawowa nr 14 w Ostrowie Wielkopolskim ul. Krotoszyńska 171
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewarysta Estkowskiego w Ostrowie Wielkopolskim ul. Wrocławska 51
Szkoła Podstawowa im. bł. E. Bojanowskiego w Krośnie ul. Olszynkowa 1
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Pile ul. Edwarda Dembowskiego 4
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Vermiliom w Pile ul. Podchorążych 10 D
Szkoła Podstawowa dla Klas i - III "Mądra Sowa" w Ostrowie Wielkopolskim ul. Krotoszyńska 156
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Koninie ul. Spółdzielców 30
Szkoła Podstawowa im. 15. Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie ul. Główna 43
Szkoła Podstawowa nr 13 im. "Stefana Rowińskiego" w Ostrowie Wielkopolskim ul. Świetlicowa 9
Szkoła Podstawowa nr 11 im. "Mirosława Ferica" w Ostrowie Wielkopolskim ul. Batorego 2
Szkoła Podstawowa nr 5 im. "Mieszka I" w Ostrowie Wielkopolskim ul. Grabowska 1-3
Szkoła Podstawowa nr 6 im. "Macieja Rataja" w Ostrowie Wielkopolskim ul. Staroprzygodzka 112
Szkoła Podstawowa nr 7 im. "gen. Józefa Bema" w Ostrowie Wielkopolskim ul. Bema 30
Polsko-Kanadyjska Szkoła Podstawowa im. A. Bella w Ostrowie Wielkopolskim ul. Kościuszki 21
Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej "Edukator" w Ostrowie Wielkopolskim ul. Tuwima 12
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pile ul. gen. Władysława Andersa 34
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim al. Słowackiego 33
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Koninie - Szkoła Podstawowa Specjalna ul. Kaliska 19
Szkoła Podstawowa Specjalna w Pile ul. Śniadeckich 27A/B
Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile al. Powstańców Wielkopolskich 83
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile ul. Brzozowa 4
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile ul. Królowej Jadwigi 2
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Lotników Polskich w Pile ul. Żeromskiego 41
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile al. Niepodległości 18
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Pile ul. Grabowa 18
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie ul. Turkusowa 1a
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka w Koninie ul. Łężyńska 9
Szkoła Podstawowa Filialna w Sułkowicach Przy Szkole Podstawowej im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi 86
Szkoła Podstawowa Filialna w Dąbrowie 26
Szkoła Podstawowa Filialna w Zalesiu 13
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Stanisława Moniuszki w Koninie ul. Tadeusza Szeligowskiego 5
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie ul. Leopolda Staffa 5
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 12 im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim ul. Kościuszki 5
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Bohaterów Westerplatte w Koninie ul. Fikusowa 8
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Powstańców Wielkopolskich w Koninie ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 24
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Koninie ul. Sosnowa 16
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii Urbanowskiej w Koninie ul. Kolska 2
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Koninie ul. Kolejowa 2
Szkoła Podstawowa nr 4 im. "Królowej Jadwigi" w Ostrowie Wielkopolskim ul. Królowej Jadwigi 3
Szkoła Podstawowa nr 9 im. "Jana Pawła II" w Ostrowie Wielkopolskim ul. Asnyka 26
Szkoła Podstawowa nr 1 im. "Marii Konopnickiej" w Ostrowie Wielkopolskim ul. Partyzancka 15
Szkoła Podstawowa Przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Koninie ul. Kazimierza Błaszaka 4
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Janusza Korczaka w Pile ul. Lelewela 140
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile al. Wojska Polskiego 45
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile ul. Roosevelta 12
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Pile ul. Staromiejska 11
Szkoła Podstawowa w Zamościu 14
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych Porkom im. Ireny Sendlerowej w Gnieźnie ul. Gębarzewska 12
Szkoła Podstawowa nr 10 w Gnieźnie os. Osiedle Orła Białego 18
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Gnieźnie ul. Józefa Paczkowskiego 13
Szkoła Podstawowa nr 1 ul. św. Jana 2A
Prywatna Szkoła Podstawowa "Akademia Maxima" w Gnieźnie ul. Stanisława Chudoby 16a
Szkoła Podstawowa "Rodzice-Dzieciom" im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia w Gnieźnie ul. Elizy Orzeszkowej 20
Szkoła Podstawowa nr 13 Specjalna w Gnieźnie ul. Żwirki i Wigury 27
Szkoła Podstawowa nr 14 Specjalna w Gnieźnie ul. Powstańców Wlkp. 16
Szkoła Podstawowa Milenium w Gnieźnie ul. Leopolda Okulickiego 3A
Językowa Szkoła Podstawowa "Prymus" w Gnieźnie ul. Artyleryjska 1
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 11 w Gnieźnie ul. Gdańska 106
Szkoła Podstawowa Porkom im. Ireny Sendlerowej w Gnieźnie ul. Gębarzewska 12
Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki w Gnieźnie os. Osiedle Kazimierza Wielkiego 33
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mieszka I w Gnieźnie ul. ks. Stanisława Staszica 5
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Gnieźnie ul. Pawła Cymsa 14
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Gnieźnie ul. Żwirki i Wigury 22
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie ul. Bolesława Chrobrego 12
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Świętego Wojciecha w Gnieźnie ul. Stefana Czarnieckiego 7
Szkoła Podstawowa nr 2 im.Księdza Majora Mateusza Zabłockiego w Gnieźnie ul. ks. Prym. Macieja Łubieńskiego 7
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych ZDZ w Lesznie ul. Krótka 5
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych ZDZ w Lesznie ul. Krótka 5
Szkoła Podstawowa nr 92 w Poznaniu ul. Juliusza Słowackiego 58/60
Szkoła Podstawowa nr 73 w Poznaniu ul. Michała Drzymały 4/6
Spark Academy - Szkoła Podstawowa w Poznaniu ul. Druskienicka 6
Akademia Odkrywców Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lesznie ul. Iglasta 4
Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa Totus Tuus w Lesznie ul. Tadeusza Rejtana 37
Prywatna Szkoła Podstawowa "Harmonia" w Poznaniu ul. Romka Strzałkowskiego 5/7
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 109 w Poznaniu ul. Sanatoryjna 2
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego w Poznaniu ul. Chojnicka 57
Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu ul. Hezjoda 15
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lesznie al. Aleje Zygmunta Krasińskiego 2
Szkoła Podstawowa Da Vinci w Poznaniu ul. Golęcińska 9
Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" w Poznaniu ul. Kościerzyńska 76 / 78
"Eureka" Szkoła Podstawowa w Poznaniu ul. Michała Drzymały 4 /6
Prywatna Szkoła Podstawowa - Henryk Jóźwiak w Lesznie al. Aleje Zygmunta Krasińskiego 22
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych w Poznaniu ul. Szpitalna 27/33
Szkoła Podstawowa nr 62 im. gen. Stanisława Taczaka w Poznaniu ul. Druskienicka 32
Szkoła Podstawowa nr 36 im. mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu ul. Juliusza Słowackiego 54/56
Szkoła Podstawowa 23 im. gen. Józefa Bema w Poznaniu ul. Cypriana Norwida 21
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 im. Arkadego Fiedlera w Poznaniu ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 73
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106 w Poznaniu ul. Klemensa Janickiego 22
Szkoła Podstawowa nr 6 w Lesznie al. Aleje Jana Pawła II 10
Szkoła Podstawowa nr 89 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Poznaniu ul. Sochaczewska 3
Szkoła Podstawowa nr 70 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu ul. Piękna 37
Szkoła Podstawowa nr 57 im. Józefa Kostrzewskiego w Poznaniu ul. Leśnowolska 35
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Stefana Czarneckiego w Poznaniu os. Winiary 2
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego Morza w Lesznie ul. Gabriela Narutowicza 57
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie ul. Tadeusza Rejtana 1
Szkoła Podstawowa nr 12 im. gen. Stefana Roweckiego - "Grota" w Lesznie ul. Rumuńska 6ab
Szkoła Podstawowa nr 10 im. św. Jana Pawła II w Lesznie ul. Jagiellońska 7
Szkoła Podstawowa nr 9 im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Lesznie ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 57
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie al. Aleje Jana Pawła II 10
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Lesznie ul. Łowiecka 50c
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lesznie ul. Henrykowska 1
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Curie Skłodowskiej w Lesznie pl. Jana Metziga 14
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi 36
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi ul. Szkolna 5
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna "Olanka" w Kaliszu ul. Fabryczna 1
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Kaliskiego Stowarzyszenia Oświatowego "Edukator" w Kaliszu ul. Adama Mickiewicza 11
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna im. św. Józefa w Kaliszu ul. Poznańska 26
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Jana Pawła II w Kaliszu ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Dąbrowskiej w Kaliszu ul. Polna 17
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Kaliszu ul. Ciasna 16
Prywatna Szkoła Podstawowa dla Dorosłych im. Juliusza Kossaka w Poznaniu ul. Juliusza Kossaka 3
Prywatna Szkoła Podstawowa dla Dorosłych "Dobra" w Poznaniu ul. Piotra Ściegiennego 10
Szkoła Podstawowa nr 72 w Poznaniu ul. Izaaka Newtona 2
Szkoła Podstawowa nr 33 w Poznaniu ul. Stanisława Wyspiańskiego 27
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Poznaniu ul. Szamotulska 33
Szkoła Podstawowa im. Matki Jadwigi Borzęckiej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Poznaniu ul. Głogowska 147
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Poznaniu ul. Głogowska 92
Szkoła Podstawowa nr 91 w Poznaniu ul. Promyk 4
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Edukal" w Kaliszu ul. Łódzka 50
Szkoła Podstawowa Montessori International School w Poznaniu ul. Piotra Ściegiennego 10
Prywatna Szkoła Podstawowa "Jagiellończyk" w Kaliszu ul. Skalmierzycka 2a
Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu ul. Sierakowska 23
Prywatna Szkoła Podstawowa Mieszko w Poznaniu ul. Świerzawska 18
Szkoła Podstawowa nr 26 w Poznaniu ul. Ryszarda Berwińskiego 2
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Poznaniu ul. Jawornicka 1
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera w Poznaniu ul. Bosa 9
Szkoła Podstawowa nr 9 im. dr. Franciszka Witaszka w Poznaniu ul. Józefa Łukaszewicza 9
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki w Poznaniu ul. Ławica 3
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 101 w Poznaniu ul. Swoboda 41
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu ul. Grunwaldzka 154
Szkoła Podstawowa nr 80 im. Kornela Makuszyńskiego w Poznaniu ul. Pogodna 84
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Józefa Piłsudskiego w Kaliszu ul. św. Michała 1
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Legionów Józefa Piłsudskiego w Kaliszu ul. 25 Pułku Artylerii 4-8
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Szarych Szeregów w Kaliszu ul. Wykopaliskowa 45
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Władysława Broniewskiego w Kaliszu ul. Adama Mickiewicza 11
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego w Kaliszu ul. Jana Długosza 14
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu ul. Pomorska 7
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu ul. Robotnicza 5
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bohaterów Westerplatte w Kaliszu ul. Serbinowska 22A
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Kaliszu ul. 3 Maja 16
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 52 Fundacji Familijny Poznań ul. Fabianowo 29
Szkoła Podstawowa International School Of Poznan ul. Edmunda Taczanowskiego 18
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 dla Dzieci Słabo Słyszących i Niesłyszących w Kaliszu ul. Augustyna Kordeckiego 19
Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Kaliszu ul. Harcerska 1
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919 w Kaliszu ul. Fabryczna 13-15
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Erazma z Rotterdamu w Poznaniu ul. Galileusza 14
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu ul. Trybunalska 17
Szkoła Podstawowa nr 54 im. Jana Kasprowicza w Poznaniu ul. Małoszyńska 38
Szkoła Podstawowa nr 77 im. XV Pułku Ułanów Poznańskich w Poznaniu ul. Romana Dmowskiego 50
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 103 im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu ul. Rycerska 43
Szkoła Podstawowa nr 90 im. Hrabiego Władysława Zamoyskiego w Poznaniu ul. Józefa Chociszewskiego 56
Szkoła Podstawowa nr 71 im. Janusza Kusocińskiego w Poznaniu ul. Stanisława Przybyszewskiego 37
Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków w Poznaniu ul. Swoboda 53
Szkoła Podstawowa nr 78 w Poznaniu ul. Żonkilowa 34
Szkoła Podstawowa nr 4 w Poznaniu ul. Rawicka '12 / 14
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 20 przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu ul. Poznańska 79
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19 w Kaliszu ul. Budowlanych 2
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu ul. Podmiejska 9a
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu ul. Karpacka 3
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Eligiusza Kor-Walczaka w Kaliszu ul. Sulisławicka 108-110
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Stefana Szolc-Rogozińskiego w Kaliszu ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3B
Szkoła Podstawowa nr 13 w Kaliszu ul. Augustyna Kordeckiego 34
Szkoła Podstawowa nr 9 im. 25 Dywizji Piechoty Ziemi Kaliskiej w Kaliszu ul. Żwirki i Wigury 13
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Kaliszu ul. Chełmska 18
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Kaliszu ul. Juliana Tuwima 4
Szkoła Podstawowa nr 47 w Poznaniu os. Czecha 59
Szkoła Podstawowa nr 2 w Poznaniu os. Jagiellońskie 128
Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Naseau w Poznaniu ul. Mariacka 24
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Poznaniu ul. Starołęcka 138
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Stanisława Staszica w Poznaniu os. Oświecenia 1
Szkoła Podstawowa nr 87 im. Stefana Żeromskiego w Poznaniu ul. Leszka 42
Publiczna Szkoła Podstawowa dla Dorosłych Fundacji Bahtałe Roma w Poznaniu os. Tysiąclecia 43
Szkoła Podstawowa nr 55 im. Jurija Gagarina w Poznaniu ul. Szpaków 1
Szkoła Podstawowa nr 85 im. Kawalerów Maltańskich w Poznaniu ul. Piotra Tomickiego 16
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej w Poznaniu ul. Inowrocławska 19
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Stefana Batorego w Poznaniu os. Rzeczypospolitej 44
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego w Poznaniu ul. Starołęcka 142
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Bronisława Szwarca w Poznaniu os. Lecha 37
Szkoła Podstawowa nr 64 w Poznaniu os. Orła Białego 120
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu os. Rusa 56
Skrzydła Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Poznań ul. Borówki 10
Horyzonty Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Poznań ul. Szczepankowo 131
Prywatna Szkoła Podstawowa Gaudium Et Studium w Poznaniu ul. św. Michała 50M
Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa w Poznaniu im. bł. Piątki Poznańskiej w Poznaniu os. Bohaterów II Wojny Światowej 29
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. bł. Natalii Tułasiewicz w Poznaniu ul. Mińska 32
Prywatna Szkoła Podstawowa Anglojęzyczna Poznań British International School w Poznaniu ul. Darzyborska 1a
Szkoła Podstawowa nr 98 w Zakładzie Poprawczym w Poznaniu ul. Wagrowska 9
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 113 w Poznaniu ul. Bydgoska 4a
Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa w Poznaniu ul. Piwna 1
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii Nałkowskiej w Poznaniu os. Armii Krajowej 100
Szkoła Podstawowa nr 56 w Poznaniu ul. Tarnowska 27
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 105 im. Juliana Tuwima w Poznaniu ul. Nieszawska 21
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Poznaniu os. Oświecenia 64
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 im. Władysława Łokietka w Poznaniu os. Piastowskie 65
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu ul. Szczepankowo 72a
Szkoła Podstawowa nr 59 im. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego w Poznaniu ul. Baranowska 1
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Okrętu Rzeczypospolitej Polskiej w Poznaniu ul. Harcerska 3
Szkoła Podstawowa nr 3 w Poznaniu os. Piastowskie 27
Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa Drzewo Ciekawości w Poznaniu ul. Deszczowa 8
Szkoła Podstawowa nr 93 w Poznaniu ul. Umultowska 114
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Poznaniu ul. Przełajowa 5
Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu al. Niepodległości 41
Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Poznaniu ul. Piątkowska 148
Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Poznaniu os. Stefana Batorego 101
Niepubliczna Szkoła Podstawowa O!Mega w Poznaniu ul. Przełajowa 5
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Otwarte Drzwi" w Poznaniu al. Niepodległości 36
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 102 im. Marii Montessori w Poznaniu ul. Przełajowa 6
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Władysława Łokietka w Poznaniu os. Władysława Łokietka 104
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 108 w Poznaniu ul. Bolesława Krysiewicza 7/8
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego w Poznaniu os. Pod Lipami 106
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Cytadelowców Poznańskich Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu al. Niepodległości 32
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Wielkopolskiej Brygady Kawalerii w Poznaniu os. Zwycięstwa 101
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Fr. Żwirki i St. Wigury w Poznaniu os. Kosmonautów 111
Piątkowska Szkoła Społeczna im. dr Wandy Błeńskiej w Poznaniu ul. Franciszka Stróżyńskiego 16
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Mieszka I w Poznaniu ul. Garbary 82
Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu ul. Romana Brandstaettera 6
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida w Poznaniu ul. Hipolita Cegielskiego 1
Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu os. Jana III Sobieskiego 114
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Zawsze Razem" w Poznaniu os. Jana III Sobieskiego 109
Społeczna Szkoła Podstawowa "Zakątek" w Poznaniu ul. Winogrady 144
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 112 w Poznaniu ul. Obornicka 314
Szkoła Podstawowa nr 83 "Łejery" w Poznaniu ul. Romana Brandstaettera 1
Szkoła Podstawowa nr 68 w Poznaniu os. Jana III Sobieskiego 102
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Księcia Przemysła I w Poznaniu ul. Krakowska 10
Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu os. Wichrowe Wzgórze 119
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Poznaniu os. Bolesława Chrobrego 105
Szkoła Podstawowa nr 60 im. Wojciecha Bogusławskiego w Poznaniu ul. Boranta 2
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Generała Oswalda Franka w Poznaniu ul. Sarmacka 105
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Poznaniu os. Wichrowe Wzgórze 114
Szkoła Podstawowa nr 75 im. Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu ul. Powstańców Wielkopolskich 3
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego w Poznaniu os. Bolesława Śmiałego 107
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Poznaniu os. Przyjaźni 127
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana III Sobieskiego w Poznaniu os. Jana III Sobieskiego 105