DOLNOŚLĄSKIE

Nazwa szkoły Adres
Społeczna Szkoła Podstawowa Ad Astra w Miliczu ul. 11 Listopada 5
Szkoła Podstawowa Specjalna w Strzelinie ul. Ząbkowicka 30
Szkoła Podstawowa Slavia w Strzelinie ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 1
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Strzelinie pl. 1 Maja 10
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu ul. Adama Mickiewicza 1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu ul. Armii Krajowej 7
Niepubliczna Językowa Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II w Strzelinie ul. Kamienna 1A
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Miliczu ul. Jarosława Dąbrowskiego 3
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 1 w Miliczu ul. Grzybowa 1
Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach 19
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Strzelinie ul. Henryka Sienkiewicza 41
Szkoła Podstawowa nr 2 w Miliczu ul. Mikołaja Kopernika 18
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu ul. Mikołaja Kopernika 15
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu ul. Rybacka 16
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Specjalna Szkoła Podstawowa w Miliczu ul. Armii Krajowej 2
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kościelcu 9
Ośmioletnia Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lubaniu ul. Mikołaja Kopernika 1
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka i Świdnickiego w Strzelinie ul. Brzegowa 67
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Lubaniu ul. Skalnicza 3
Szkoła Podstawowa w Lipie 69
Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Dąbiu 5a
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Trzebnicy ul. Stefana Żeromskiego 25
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Świebodzicach ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 28
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy ul. Świętej Jadwigi 10
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jaworze pl. Bankowy 1
Szkoła Podstawowa Przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Lwówku Śląskim ul. Parkowa 9
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lwówku Śląskim ul. Jana Pawła II 35
Szkoła Podstawowa "Master'S Academy" w Lwówku Śląskim ul. Szkolna 1
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 6 w Jaworze ul. Legnicka 16
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Górze ul. Poznańska 2
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Świebodzicach ul. Świdnicka 13
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w Jaworze ul. Ignacego Paderewskiego 6
Językowa Integracyjna Szkoła Podstawowa im. Aniołów Stróżów w Trzebnicy ul. Wrocławska 10
Zespół Szkół i Przedszkoli Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu 93
Szkoła Podstawowa Specjalna Przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Lwówku Śląskim ul. Pałacowa 8
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Trzebnicy ul. Marii Konopnickiej 14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka" w Trzebnicy ul. 3 Maja 5
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Jaworze ul. Armii Krajowej 9
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze ul. Stanisława Moniuszki 4
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Jaworze ul. Starojaworska 82
Szkoła Podstawowa Specjalna Przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lwówku Śląskim ul. Parkowa 17
Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Trzebnicy ul. Nowa 1
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Świebodzicach ul. Mieszka Starego 4
Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza w Świebodzicach ul. Ciernie 30
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów w Lwówku Śląskim ul. Pałacowa 11
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa w Górze ul. Marii Konopnickiej 2
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów X Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim al. Wojska Polskiego 1A
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Świebodzicach ul. Ofiar Oświęcimskich 58
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Trzebnicy ul. Prusicka 53/55
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3 dla Dzieci z Niepełnosprawnością Intelektualną w Stopniu Lekkim w Jaworze ul. Ignacego Paderewskiego 6
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 8 im. Siostry Marii Antoniny Kratochwil w Świebodzicach ul. Adama Mickiewicza 8
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 7 w Świebodzicach ul. Henryka Sienkiewicza 30
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Auxilium w Bielawie ul. Piastowska 18 /s1
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Bielawie ul. Wolności 105
Szkoła Podstawowa Business Primary School w Dzierżoniowie ul. Szkolna 14
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przysposabiającymi Do Pracy Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawach ul. Polna 2
Europejska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przysposabiającymi Do Pracy w Bielawie ul. Wolności 105
Szkoła Podstawowa nr 1 w Dzierżoniowie ul. gen. Władysława Sikorskiego 2
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dzierżoniowie ul. Garncarska 3
Szkoła Podstawowa w Wysokiej ul. Chabrowa 99
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 dla Uczniów z Upośledzeniem Umysłowym w Stopniu Lekkim Umiarkowanym I Znacznym W Dzierżoniowie 74 i 76
Szkoła Podstawowa nr 10 w Bielawie ul. gen. Grota-Roweckiego 6
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie os. Włókniarzy 10
Szkoła Podstawowa nr 4 w Bielawie ul. Ludwika Waryńskiego 50
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna w Dzierżoniowie ul. Wrocławska 51
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Wysokiej 16A
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Komisji Edukacji w Dzierżoniowie ul. Nowowiejska 64
Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego w Bielawie ul. Stefana Żeromskiego 1
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Dzierżoniowie ul. Mikołaja Kopernika 7
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bohaterów Westerplatte w Dzierżoniowie os. Błękitne 25
Łużycka Szkoła Podstawowa w Zgorzelcu ul. Partyzantów 4
Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Kłodzku ul. Romualda Traugutta 1a
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Kłodzku ul. Zawiszy Czarnego 3-5
Szkoła Podstawowa Cogito w Zgorzelcu ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 1
Szkoła Podstawowa Specjalna Przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu ul. Powstańców Śląskich 1
Szkoła Podstawowa "Prymus" w Zgorzelcu ul. Wolności 8
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 8 w Kłodzku ul. Rajska 1
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 9 w Kłodzku ul. Stanisława Wyspiańskiego 2
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgorzelcu ul. Bolesława Prusa 17
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu ul. Armii Krajowej 10A
Społeczna Szkoła Podstawowa w Kłodzku ul. Ignacego Daszyńskiego 12
Szkoła Podstawowa "Tęcza" w Zgorzelcu ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 16
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Zgorzelcu ul. Władysława Stanisława Reymonta 16
Szkoła Podstawowa Specjalna w Zgorzelcu ul. Armii Krajowej 10d
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Unii Europejskiej w Kłodzku ul. Bohaterów Getta 22
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Kłodzku ul. Zamiejska 24
Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku ul. H. Sienkiewicza 61
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Stanisława Betleja w Kłodzku ul. Jana Pawła II 4
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Osieku 124
Prywatna Szkoła Podstawowa w Bolesławcu ul. Marcina Opitza 11
Prywatna Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Bolesławcu ul. Marcina Opitza 11
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie ul. Sportowa 6
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orląt Lwowskich w Oławie ul. Lwowska 3
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w Oławie ul. ks. Franciszka Kutrowskiego 31a
Gminna Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Oławie ul. Lwowska 10
Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu ul. Bankowa 10
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Karola Rolow Miałowskiego w Oławie ul. Jarosława Iwaszkiewicza 11
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Oławie ul. Władysława Broniewskiego 6
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie ul. Żołnierzy Armii Krajowej 21
Prywatna Szkoła Podstawowa "Oxpress" w Bolesławcu ul. Heleny i Wincentego Tyrankiewiczów 22
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 1 w Oławie ul. Jarosława Iwaszkiewicza 9a
Szkoła Podstawowa nr 2 Przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Oławie ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Bolesławcu ul. Jana Pawła II 38c
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu ul. Juliusza Słowackiego 2
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu ul. Ceramiczna 5
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Matejki w Bolesławcu ul. Mikołaja Brody 12
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu ul. Dolne Młyny 60
Powiatowa Szkoła Podstawowa Specjalna w Bolesławcu ul. Zgorzelecka 28/29
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jakuba Sobieskiego w Oławie ul. Rybacka 6a
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Kawalerów Uśmiechu w Oławie ul. Kamienna 8
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy ul. Jana Kochanowskiego 8
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy ul. Armii Krajowej 47
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy ul. Północna 16
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 w Oleśnicy ul. Wojska Polskiego 8
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Noblistów Polskich w Oleśnicy ul. Wiejska 35
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy ul. 11 Listopada 10
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy ul. gen. Franciszka Kleeberga 4
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof.. Romana Podoskiego w Oleśnicy ul. Ignacego Paderewskiego 2
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Oleśnicy ul. św. Jadwigi 1a
Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy ul. Wileńska 32A
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przysposabiającymi Do Pracy w Świdnicy ul. Wałbrzyska 54
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy ul. Ofiar Oświęcimskich 30
Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy ul. Folwarczna 2
Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy pl. Wojska Polskiego 3
Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w Świdnicy ul. Jagiellońska 30
Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej im. ks. Prałata Dionizego Barana w Świdnicy ul. Kraszowicka 27
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Świdnicy ul. Sprzymierzeńców 1-2
Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy ul. Adama Mickiewicza 1-3
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Świdnicy ul. Wałbrzyska 39
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Świdnicy ul. Galla Anonima 1
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy ul. Wodna 5-7
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Świdnicy ul. Karola Marcinkowskiego 4-6
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 7 im. Marii Konopnickiej w Świdnicy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 3
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Konstytucji 3 Maja we Wrocławiu ul. ks. Wincentego Kraińskiego 1
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego we Wrocławiu ul. Zachodnia 2
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Junior we Wrocławiu ul. Słubicka 29-33
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 102 dla Uczniów z Autyzmem we Wrocławiu ul. Głogowska 30
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu ul. Ścinawska 21
Niepubliczna Szkoła Terapii Behawioralnej dla Dzieci z Autyzmem we Wrocławiu ul. Młodych Techników 58
Leonardo Da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wrocławiu ul. Młodych Techników 58
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II we Wrocławiu pl. Franciszkański 1-3
Szkoła Podstawowa nr 97 im. Jana Brzechwy we Wrocławiu ul. Prosta 16
Społeczna Specjalna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "Handicap" we Wrocławiu ul. Stawowa 1a
Społeczna Szkoła Podstawowa "Optimum" we Wrocławiu ul. Rybacka 17
Szkoła Podstawowa nr 18 we Wrocławiu ul. Poznańska 26
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu ul. Mennicza 21-23
Szkoła Podstawowa nr 67 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu we Wrocławiu pl. Muzealny 20
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57
Szkoła Podstawowa Zielona Szkoła w Lubinie ul. Odrodzenia 15
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Dar Losu" w Lubinie ul. Sowia 7
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Piłce Ręcznej MKS Zagłębie Lubin ul. Sybiraków 11
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Jeleniej Górze ul. Sudecka 53
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych "Amicus" w Jeleniej Górze ul. Cieplicka 16
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Głogowie ul. Obozowa 3
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Lubinie ul. Jana Pawła II 58
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów w Głogowie ul. Obozowa 3
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Polskich Odkrywców w Głogowie ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 10
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana z Głogowa w Głogowie ul. Gustawa Morcinka 2
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków w Głogowie ul. Gwiaździsta 2
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa u św. Pankracego w Jeleniej Górze ul. Mikołaja Kopernika 1
Szkoła Podstawowa Zielona Szkoła w Lubinie ul. Odrodzenia 15
Szkoła Podstawowa Specjalna w Jeleniej Górze ul. Kruszwicka 3
Szkoła Podstawowa Przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Jeleniej Górze ul. Sprzymierzonych 9
Szkoła Podstawowa nr 7 w Jeleniej Górze ul. Sudecka 53
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Fryderyka Chopina w Jeleniej Górze ul. Stanisława Moniuszki 9
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego w Jeleniej Górze ul. Cieplicka 74
Szkoła Podstawowa nr 5 w Jeleniej Górze ul. Lotnictwa 1
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Jeleniej Górze ul. Armii Krajowej 8
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Władysława Broniewskiego w Jeleniej Górze ul. Ignacego Paderewskiego 13
Szkoła Podstawowa Aslan im. C. S. Lewisa w Głogowie ul. Piotra Skargi 5
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Jeleniej Górze ul. PCK 14a
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 6 im. Marii Konopnickiej dla Dzieci Niepełnosprawnych Intelektualnie w Stopniu Lekkim Umiarkowanym i Znacznym ul. Składowa 3
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie ul. Pawia 41
Szkoła Podstawowa nr 4 w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Głogowie ul. Obrońców Pokoju 19
Specjalna Szkoła Podstawowa w Głogowie ul. Sportowa 1
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie ul. Gwarków 93
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubinie ul. Marii Skłodowskiej-Curie 4
Szkoła Podstawowa nr 7- Szkoła Sportowa w Lubinie ul. Sybiraków 11
Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie ul. Parkowa 2
Szkoła Podstawowa nr 15 w Jeleniej Górze ul. Kamiennogórska 9
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jeleniej Górze ul. Piotra Skargi 19
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jeleniej Górze ul. Gustawa Morcinka 31
Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Jeleniej Górze ul. Bronisława Czecha 1a
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Niemstowie Szkoła Filialna w Osieku ul. św. Katarzyny 75A
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Henryka III Głogowskiego w Głogowie ul. Królewska 12
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Orląt Lwowskich w Głogowie ul. Akacjowa 10
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głogowie ul. Mikołaja Gomółki 43
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Mikołaja Kopernika w Głogowie ul. Andromedy 62
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Staszica w Głogowie ul. Ignacego Daszyńskiego 11
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Głogowie ul. Tadeusza Kościuszki 15
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Głogowie pl. Plac Mieszka I 22
Szkoła Podstawowa nr 2 w Głogowie ul. Aleja Wolności 74
Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie ul. Cypriana Kamila Norwida 10
Szkoła Podstawowa nr 12 w Lubinie ul. Szpakowa 2
Szkoła Podstawowa nr 10 w Lubinie ul. Prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego 3
Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie ul. Legnicka 1
Szkoła Podstawowa nr 5 w Lubinie ul. Jana Kilińskiego 12
"Profesja" Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Legnicy ul. Ojców Zbigniewa i Michała 1
Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka w Legnicy ul. Ojców Zbigniewa i Michała 1
Szkoła Podstawowa nr 5 w Legnicy ul. Tarasa Szewczenki 10
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica w Legnicy ul. Sejmowa 5c
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Legnicy ul. Lotnicza 26
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Dar Losu" w Legnicy ul. Gliwicka 6
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Brzechwy w Legnicy ul. Władysława Grabskiego 5
Szkoła Podstawowa nr 19 w Legnicy al. Rzeczypospolitej 129
Szkoła Podstawowa nr 6 im. H. Sienkiewicza w Legnicy al. marsz. Józefa Piłsudskiego 3
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Legnicy ul. Polarna 1
Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Legnicy ul. Tarasa Szewczenki 1
Prywatna Szkoła Podstawowa w Legnicy ul. Radosna 17
Szkoła Podstawowa nr 20 w Legnicy ul. Kazimierza Wierzyńskiego 1
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Włodzimierza Puchalskiego w Legnicy ul. Piastowska 3
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 12 w Legnicy ul. Rycerska 13
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Legnicy ul. Kamienna 20a
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego w Legnicy ul. Tatrzańska 9
Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy ul. Marynarska 31
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Zofii Kossak w Legnicy ul. Jaworzyńska 47
Szkoła Podstawowa nr 2 w Legnicy ul. Głogowska 50
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego we Wrocławiu al. Aleksandra Brücknera 12
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Mackiewicza we Wrocławiu ul. Gorlicka 25
Integracyjna Szkoła Podstawowa Alto we Wrocławiu ul. Kiełczowska 43
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro we Wrocławiu ul. Toruńska 72
Publiczna Szkoła Podstawowa Marco Polo we Wrocławiu ul. Zatorska 11
Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wrocławiu ul. Pęgowska 34
Szkoła Podstawowa nr 21 im. Mieszka I we Wrocławiu ul. Osobowicka 127
Szkoła Podstawowa nr 40 im. prof. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu ul. Sołtysowicka 34
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu ul. Inflancka 13
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych we Wrocławiu ul. Kleczkowska 35
Szkoła Podstawowa nr 83 im. Jana Kasprowicza we Wrocławiu al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 32
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Księdza Jana Twardowskiego we Wrocławiu ul. Przedwiośnie 47
Szkoła Podstawowa nr 98 im. Piastów Wrocławskich we Wrocławiu ul. Sycowska 22a
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu ul. Henryka Michała Kamieńskiego 24
Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu ul. Czeska 38
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia we Wrocławiu ul. Kleczkowska 2
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 100 dla Niepełnosprawnych Ruchowo we Wrocławiu ul. Poświęcka 8
Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Sobieskiego we Wrocławiu ul. Wilanowska 31
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 101 we Wrocławiu ul. Wołowska 9
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach 29
Szkoła Podstawowa nr 53 im. prof. Stefana Banacha we Wrocławiu ul. Strachocińska 155-157
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Józefa Piłsudskiego we Wrocławiu ul. Kowalska 105
"Profesja" Szkoła Podstawowa dla Dorosłych we Wrocławiu ul. Parkowa 18-26
Społeczna Szkoła Podstawowa w Wałbrzychu ul. Jacka Malczewskiego 22
Katolicka Szkoła Podstawowa im. NMP Pośredniczki Łask we Wrocławiu ul. Paulińska 14
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Wałbrzychu ul. Ogrodowa 2a
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu ul. Edwarda Dembowskiego 39
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Wałbrzychu ul. Bolesława Limanowskiego 12
Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu ul. Świętokrzyska 45-55
Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna im. Matki Teresy Potockiej we Wrocławiu pl. Grunwaldzki 3b
Niepubliczna Językowa Szkoła Podstawowa "Młody Kopernik" w Wałbrzychu ul. Obrońców Westerplatte 39
Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo we Wrocławiu ul. Franklina Delano Roosevelta 15
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Eureka-Szkoła z Klasą" w Wałbrzychu ul. Adama Mickiewicza 17a
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Ente we Wrocławiu ul. Elizy Orzeszkowej 80a
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 87 we Wrocławiu ul. Parkowa 27
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Bohaterów Westerplatte we Wrocławiu ul. Fryderyka Chopina 9b
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Janusza Kusocińskiego we Wrocławiu ul. Rafała Krajewskiego 1
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu ul. Składowa 2-4
Szkoła Podstawowa nr 93 im. Tradycji Orła Białego we Wrocławiu ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 29-31
Szkoła Podstawowa nr 78 im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu ul. Jedności Narodowej 195
Szkoła Podstawowa "Zdrój" we Wrocławiu ul. Fryderyka Pautscha 9
Szkoła Podstawowa "Iskry" we Wrocławiu ul. Fryderyka Pautscha 9
Szkoła Podstawowa nr 91 im. Orląt Lwowskich we Wrocławiu ul. Stefanii Sempołowskiej 54
Szkoła Podstawowa nr 108 im. Juliana Tuwima we Wrocławiu ul. Bolesława Chrobrego 3
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu ul. Zygmunta Janiszewskiego 14
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu ul. Nowowiejska 78
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 41 w Wałbrzychu ul. Władysława Orkana 55
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Wałbrzychu ul. Melchiora Wańkowicza 13
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3 w Wałbrzychu ul. Stefana Batorego 4
Prywatna Szkoła Podstawowa "Sigma" we Wrocławiu pl. św. Macieja 7a
Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi 26A
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 33 w Wałbrzychu ul. Strzegomska 20
Szkoła Podstawowa "Primus" we Wrocławiu al. Jana Matejki 16a
Szkoła Podstawowa Fundacji "Clever" w Wałbrzychu ul. Armii Krajowej 35b
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju we Wrocławiu ul. Łukasza Górnickiego 20
Szkoła Podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica we Wrocławiu ul. Bolesława Prusa 64
Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 w Wałbrzychu im. Kawalerów Orderu Uśmiechu ul. Ogrodowa 5a
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu ul. Palisadowa 48
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 w Wałbrzychu ul. Królewiecka 7
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 im. Stanisława Staszica w Wałbrzychu ul. Ksawerego Dunikowskiego 39
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu ul. Grodzka 71
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu ul. Ludwika Hirszfelda 1
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 30 im. Armii Krajowej w Wałbrzychu ul. Tytusa Chałubińskiego 13
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II w Wałbrzychu al. Wyzwolenia 43
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 im. Wojsk Ochrony Pogranicza w Wałbrzychu ul. Andrzeja Struga 3
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 17 im. Marii Konopnickiej w Wałbrzychu ul. 1 Maja 105
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu ul. gen. Władysława Andersa 50
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 22 im. Gwarków Dolnośląskich w Wałbrzychu ul. 11 Listopada 75
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. Cz. Centkiewiczów w Wałbrzychu ul. Poznańska 8
Szkoła Podstawowa w Białołęce w Warszawie 20
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 104 we Wrocławiu ul. Kamienna 99-101
Autorska Szkoła Podstawowa Navigo we Wrocławiu ul. Sudecka 98
Szkoła Podstawowa "Parnas" we Wrocławiu ul. Tadeusza Zielińskiego 38
Szkoła Podstawowa "Edukacja" we Wrocławiu ul. Krakowska 56-62
Szkoła Podstawowa nr 32 im. 100-Lecia Niepodległości Polski we Wrocławiu ul. Kłodzka 40
Szkoła Podstawowa Unisport we Wrocławiu ul. Drukarska 50
Szkoła Podstawowa nr 77 im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu ul. św. Jerzego 4
Szkoła Podstawowa nr 4 we Wrocławiu ul. Powstańców Śląskich 210-218
Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu ul. Jastrzębia 26
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych nr 1 we Wrocławiu ul. Swobodna 73
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "International Primary School" we Wrocławiu ul. Drukarska 52
Prywatna Szkoła Podstawowa American School Of Wrocław we Wrocławiu ul. Partynicka 29-37
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji "Promyk Słońca" we Wrocławiu ul. Wojszycka '1 /13
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori we Wrocławiu ul. Sieradzka 5
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Janusza Korczaka we Wrocławiu ul. Skarbowców 8
Szkoła Podstawowa nr 42 we Wrocławiu ul. Wałbrzyska 50
Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Stanisława Kulczyńskiego we Wrocławiu ul. Wieczysta 105
Szkoła Podstawowa nr 16 we Wrocławiu ul. Wietrzna 50
Szkoła Podstawowa nr 34 we Wrocławiu ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 8
Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy we Wrocławiu ul. Orzechowa 62
Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 im. prof. Mariana Suskiego we Wrocławiu ul. gen. Romualda Traugutta 37
Szkoła Podstawowa nr 30 we Wrocławiu ul. Zaporoska 28
Szkoła Podstawowa nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia we Wrocławiu ul. Polna 4
Szkoła Podstawowa nr 47 we Wrocławiu ul. Januszowicka 35-37
Szkoła Podstawowa nr 76 im. I Armii Wojska Polskiego we Wrocławiu ul. Wandy 13
Szkoła Podstawowa nr 73 im. Generała Władysława Andersa we Wrocławiu ul. Gliniana 30
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72 im. Władka Zarembowicza we Wrocławiu ul. Trwała 17-19
Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego we Wrocławiu ul. Wojszycka 1
Szkoła Podstawowa nr 23 im. gen. Stefana "Grota" Roweckiego we Wrocławiu ul. Przystankowa 32
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sucharskiego we Wrocławiu ul. Komuny Paryskiej 36-38
Polsko-Brytyjska Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa we Wrocławiu al. Akacjowa 10-12
Szkoła Podstawowa Ekola we Wrocławiu ul. Tadeusza Zielińskiego 56
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu ul. Racławicka 101
Szkoła Podstawowa Szalom Alejchem we Wrocławiu ul. Jastrzębia 18-20
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 88 we Wrocławiu ul. Borowska 101
Szkoła Podstawowa nr 99 im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu ul. Głubczycka 3
Szkoła Podstawowa nr 96 im. Leonida Teligi we Wrocławiu ul. Krakowska 2
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola we Wrocławiu ul. Nyska 66
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Wrocławska Szkoła Przyszłości we Wrocławiu ul. Krystyny i Mariana Barskich '33 /2
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Inspiracja" we Wrocławiu ul. Krystyny i Mariana Barskich 33/L.U. U
Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Zaburzeniami Ze Spektrum Autyzmu Kolorowa Akademia we Wrocławiu al. Pracy 24
Szkoła Podstawowa Specjalna we Wrocławiu ul. ks. Marcina Lutra 2-8
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Hugona Dionizego Steinhausa we Wrocławiu ul. Jelenia 7
Społeczna Szkoła Podstawowa "Amigo" we Wrocławiu ul. Żelazna 36
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Tradycji Herbu Wrocławia we Wrocławiu ul. Kolista 17
Autorska Szkoła Podstawowa Jaskółka we Wrocławiu ul. Robotnicza 36
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Dar Losu" we Wrocławiu ul. Aleksandra Ostrowskiego 30
Szkoła Podstawowa AMS we Wrocławiu ul. Stabłowicka 143
Szkoła Podstawowa Tikkun Olam we Wrocławiu ul. Jemiołowa 57
Szkoła Podstawowa Specjalna "Wspólny Świat" we Wrocławiu ul. Wojrowicka 58
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 103 we Wrocławiu ul. Nowodworska 70-82
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 89 we Wrocławiu ul. ks. Marcina Lutra 6
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 120 we Wrocławiu ul. Białowieska 74A
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Profesor Marii Zduniak we Wrocławiu ul. Kłodnicka 36
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka we Wrocławiu ul. Stanisławowska 38-44
Szkoła Podstawowa nr 24 we Wrocławiu ul. Częstochowska 42
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ul. Suwalska 5
Szkoła Podstawowa nr 27 we Wrocławiu ul. Rumiankowa 34
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Księżnej Jadwigi Śląskiej we Wrocławiu ul. Ludwika Solskiego 13
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu ul. Koszykarska 2-4
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Jerzego Kukuczki we Wrocławiu ul. Eugeniusza Horbaczewskiego 61
Szkoła Podstawowa nr 95 im. Jarosława Iwaszkiewicza we Wrocławiu ul. Starogajowa 66-68
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego we Wrocławiu ul. Grecka 59
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Wrocławiu ul. Sarbinowska 10
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu ul. Krępicka 50
Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia we Wrocławiu ul. Szczęśliwa 28
Szkoła Podstawowa nr 118 im. płk Pilota Bolesława Orlińskiego we Wrocławiu bulw. Ikara 19
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego we Wrocławiu ul. Bobrza 27
Szkoła Podstawowa Dialogu Kultur ETZ Chaim we Wrocławiu ul. Żelazna 57
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Arka" we Wrocławiu ul. Stalowowolska '24 /26
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 116 dla Uczniów z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym we Wrocławiu ul. Piotra Ignuta 28
Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa we Wrocławiu ul. ks. Marcina Lutra 2-8
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 122 dla Uczniów Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu ul. Kamiennogórska 16
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Jana Kaczmarka we Wrocławiu ul. Grochowa 36-38
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 86 dla Niedostosowanych Społecznie we Wrocławiu ul. Kielecka 51a
Szkoła Podstawowa nr 75 im. Henryka Sienkiewicza we Wrocławiu ul. Piotra Ignuta 28
Szkoła Podstawowa nr 113 im. Adama Rapackiego we Wrocławiu ul. Zemska 16c
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia we Wrocławiu ul. Blacharska 13
Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu ul. Karpnicka 2
Szkoła Podstawowa nr 109 im. Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu ul. Inżynierska 54