Wyszukiwarka szkół podstawowych w Polsce.

Wpisz nazwę miejscowości w pole szukaj powyżej aby uzyskać listę szkół. Dodaj opinię o wybranej szkole podstawowej. Ewentualnie kliknij wybraną literę poniżej, aby uzyskać listę miejscowości zaczynających się na nią.
A (2) B (28) C (14) D (10) E (2) G (18) H (1) I (2) J (12) K (36) L (15) M (12) N (8) O (17) P (27) R (15) S (43) T (11) U (2) W (38) Z (18) Ł (12)
Nazwa szkoły podstawowej Adres Miejscowość
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku al. Niepodległości 2 Lubsko
Szkoła Podstawowa im. M. Bielskiego w Białej 63 Biała
Szkoła Podstawowa Specjalna w SOSW w ZP w Łukowie ul. Międzyrzecka 70A Łuków
Szkoła Podstawowa im. ks. A.Tyszki w Janowie ul. Strażacka 18 Janów
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 41 w Radzionkowie ul. gen. Władysława Sikorskiego 7A Radzionków
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ofiar Stalagu VIII C w Żaganiu ul. Wesoła 38 Żagań
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Żaganiu ul. Szkolna 42 Żagań
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu ul. Wojska Polskiego 1 Żagań
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Brzechwy w Żaganiu ul. Wojska Polskiego 7 Żagań
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Żaganiu ul. Nocznickiego 18 Żagań
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej w Żaganiu ul. Żarska 1 Żagań
Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Białej 30 Biała
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach ul. ks. Kanonika H. Słojewskiego 1 Łazy
Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu 62 Niedźwiedź
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu ul. Adama Mickiewicza 39 Sandomierz
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Sandomierzu ul. Adama Mickiewicza 9 Sandomierz
Szkoła Podstawowa nr 3 w Konstancinie-Jeziornie ul. Bielawska 57 Konstancin-Jeziorna
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 5 w Konstancinie-Jeziornie ul. Szkolna 7 Konstancin-Jeziorna
No Bell Szkoła Podstawowa Montessori w Konstancinie-Jeziornie ul. Mirkowska 39 Konstancin-Jeziorna
Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstancinie-Jeziornie ul. Stefana Żeromskiego 15 Konstancin-Jeziorna
Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Trzebnicy ul. Nowa 1 Trzebnica
Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstancinie-Jeziornie ul. Wojewódzka 12 Konstancin-Jeziorna
Szkoła Podstawowa nr 7 im. 1000-Lecia Państwa Polskiego w Czeladzi ul. Spacerowa 2 Czeladź
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi ul. Stanisława Staszica 47 Czeladź
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Czeladzi ul. Szkolna 6 Czeladź
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisławy Łakomik w Czeladzi ul. Władysława Reymonta 80 Czeladź
Szkoła Podstawowa Specjalna w Ostrówku ul. abp. Zygmunta Felińskiego 1 Ostrówek
Szkoła Podstawowa Specjalna w Sokołowie Podlaskim ul. Piłsudskiego 4 Sokołów Podlaski
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni ul. Rybnicka 141 Gostyń
Szkoła Podstawowa nr 4 im. gen. Władysława Sikorskiego w Świdniku ul. Al. Wojska Polskiego 27 Świdnik
Szkoła Podstawowa Specjalna w Wągrowcu ul. Janowiecka 22 Wągrowiec
Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Słubicach al. Niepodległości 23 Słubice
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pow w Ostrówku ul. Warszawska 2 Ostrówek
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów w Bielsku Podlaskim ul. Tadeusza Kościuszki 21 Bielsk Podlaski
Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim ul. Władysława Wysockiego 6 Bielsk Podlaski
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Kostycewicza w Bielsku Podlaskim ul. Józefa Poniatowskiego 9 Bielsk Podlaski
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 4 im. Janusza Korczaka we Wrześni ul. Leśna 10 Września
Szkoła Podstawowa Specjalna w Nowym Dworze Mazowieckim ul. Mazowiecka 10 Nowy Dwór Mazowiecki
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Świebodzicach ul. Mieszka Starego 4 Świebodzice
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Biskupicach 322 Biskupice
Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza w Świebodzicach ul. Ciernie 30 Świebodzice
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lipnie ul. Powstańców Wielkopolskich 68 Lipno
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów w Lwówku Śląskim ul. Pałacowa 11 Lwówek Śląski
Szkoła Podstawowa w Biskupicach ul. Szkolna 2 Biskupice
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzeźnicy ul. Szkolna 1 Brzeźnica
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Prusa w Górze ul. Marii Konopnickiej 2 Góra
Szkoła Podstawowa nr 3 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. Michała Drzymały w Wolsztynie ul. Konopnickiej 1 Wolsztyn
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Brzeźnicy ul. Adama Gorczyńskiego 1 Brzeźnica
Szkoła Podstawowa nr 5 w Wolsztynie ul. Żegockiego 26 Wolsztyn
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach ul. Rzemieślnicza 21 /31 Białobrzegi
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Sandomierzu ul. Flisaków 30 Sandomierz
Szkoła Podstawowa w Łazach im. Straży Granicznej w Łazach 53 Łazy
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Sandomierzu ul. Stefana Okrzei 6 Sandomierz
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów X Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim al. Wojska Polskiego 1A Lwówek Śląski
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Świebodzicach ul. Ofiar Oświęcimskich 58 Świebodzice
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku ul. Stanisława Wyspiańskiego 4 Płońsk
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jarosława Iwaszkiewicza w Białej ul. Tysiąclecia 16 Biała
Szkoła Podstawowa nr 2 w Płońsku im. Jana Walerego Jędrzejewicza ul. Szkolna 30 Płońsk
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego w Chełmnie os. Marii Curie-Skłodowskiej 16 Chełmno
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Filomatów Pomorskich w Chełmnie ul. Kościuszki 11 Chełmno
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białobrzegach 31 Białobrzegi
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wągrowcu ul. Klasztorna 19 Wągrowiec
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wągrowcu ul. Reja 10 Wągrowiec
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Cystersów Wągrowieckich w Wągrowcu ul. Krótka 4 Wągrowiec
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku ul. Szkolna 2 Ostrówek
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Słubicach ul. Wojska Polskiego 1 Słubice
Szkoła Podstawowa nr 3 Specjalna w Radzionkowie ul. Zofii Nałkowskiej 2 Radzionków
Szkoła Podstawowa nr 5 im. św. Jana Pawła II w Namysłowie ul. Kazimierza Pułaskiego 22 Namysłów
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Stanisława Reymonta w Namysłowie ul. Władysława Stanisława Reymonta 56 Namysłów
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczytnie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 2 Szczytno
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Szczytnie ul. Bohaterów Września 1939 r. 2 Szczytno
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Szczytnie ul. Wojciecha Kętrzyńskiego 6 Szczytno
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie ul. Łączańska 1 Namysłów
Szkoła Podstawowa im. Jana Kasińskiego w Białej ul. Kościelna 4 Biała
Szkoła Podstawowa Specjalna w Płońsku ul. Młodzieżowa 11A Płońsk
Szkoła Podstawowa im. gen. I. Prądzyńskiego w Białobrzegach 75 Białobrzegi
Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu ul. Graniczna 1 Gostyń
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Czarnego Legionu w Gostyniu ul. Stanisława Helsztyńskiego 8 Gostyń
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Spod Darnicy w Piastowie ul. Żbikowska 25 Piastów
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piastowie ul. Aleja Krakowska 20 Piastów
Szkoła Podstawowa Specjalna w Tomaszowie Lubelskim ul. Wesoła 1 Tomaszów Lubelski
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Chełmnie ul. 22 Stycznia 4 Chełmno
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Trzebnicy ul. Prusicka 53/55 Trzebnica
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 3 dla Dzieci z Niepełnosprawnością Intelektualną w Stopniu Lekkim w Jaworze ul. Ignacego Paderewskiego 6 Jawor
Prywatna Szkoła Podstawowa w Redzie im. Tony Halika ul. Cypriana Kamila Norwida 59 Reda
Szkoła Podstawowa Specjalna w Przasnyszu ul. Leszno 61 Przasnysz
Szkoła Podstawowa nr 2 w Środzie Wielkopolskiej ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 50 Środa Wielkopolska
Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej ul. 20 Października 2 Środa Wielkopolska
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Westerplatte w Lublińcu ul. Zwycięstwa 32 Lubliniec
Szkoła Podstawowa w Ostrówku im. Bohaterów Armii Krajowej 154 Ostrówek
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lublińcu ul. Sądowa 9 Lubliniec
Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu 56 Niedźwiedź
Szkoła Podstawowa im. ppor. Alfreda Sofki w Białej ul. Radolińska 9 Biała
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie ul. Poniatowskiego 1 Wolsztyn
Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Szczytnie 3 Szczytno
Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu 24 Niedźwiedź
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 4 im. Janusza Korczaka w Lipnie ul. Stefana Okrzei 4 Lipno
Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Lompy w Radzionkowie ul. gen. Władysława Sikorskiego 8A Radzionków
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Radzionkowie ul. Szymały 36 Radzionków
Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Radzionkowie ul. ks. dr. Józefa Knosały 16 Radzionków