Wyszukiwarka szkół podstawowych w Polsce.

Wpisz nazwę miejscowości w pole szukaj powyżej aby uzyskać listę szkół. Dodaj opinię o wybranej szkole podstawowej. Ewentualnie kliknij wybraną literę poniżej, aby uzyskać listę miejscowości zaczynających się na nią.
A (2) B (28) C (14) D (10) E (2) G (18) H (1) I (2) J (12) K (36) L (15) M (12) N (8) O (17) P (27) R (15) S (43) T (11) U (2) W (38) Z (18) Ł (12)
Nazwa szkoły podstawowej Adres Miejscowość
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Klucz" w Kętrzynie ul. Adama Asnyka 8 Kętrzyn
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 1 w Miliczu ul. Grzybowa 1 Milicz
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kartuzach Szkoła Podstawowa Nr 6 Specjalna W Kartuzach 34 Kartuzy
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych ul. Cieszyńska 12 Łaziska Górne
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Chodzieży ul. Ignacego Jana Paderewskiego 13 Chodzież
Szkoła Podstawowa w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Komornikach 7 Komorniki
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 1 w Garwolinie ul. Sportowa 5 Garwolin
Publiczna Szkoła Podstawowa w Komornikach 126 Komorniki
Szkoła Podstawowa nr 4 w Ropczycach ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 14 Ropczyce
Szkoła Podstawowa w Sławnie ul. Mikołaja Kopernika 9 Sławno
Szkoła Podstawowa im. Józefa Gorlacha w Rudzie 124 Ruda
Szkoła Podstawowa w Dąbiu 100 Dąbie
Szkoła Podstawowa w Bukowcu 61 Bukowiec
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu os. Kościuszkowców 4 Swarzędz
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Lipie 52 Lipa
Szkoła Podstawowa nr 4 Specjalna w Kartuzach ul. 3 Maja 34 Kartuzy
Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. ks. J. Twardowskiego w Bochni ul. Ludwika Stasiaka 1A Bochnia
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustroniu ul. Partyzantów 2 Ustroń
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Kreta w Ustroniu ul. Józefa Kreta 6 Ustroń
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ustroniu ul. Polańska 25 Ustroń
Klimatyczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jerzego Michejdy w Ustroniu ul. Ignacego Daszyńskiego 31 Ustroń
Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach 19 Piotrkowice
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Swarzędzu ul. Zamkowa 20 Swarzędz
Szkoła Podstawowa Imienia Komisji Edukacji Narodowej w Sułkowicach- Łęgu ul. Centralna 2 Sułkowice
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Chodzieży ul. Jana Kochanowskiego 1 Chodzież
Szkoła Podstawowa nr 6 w Bartoszycach ul. Limanowskiego 9 Bartoszyce
Szkoła Podstawowa w Rudnikach ul. Szkolna 11 Rudniki
Szkoła Podstawowa Imienia Tadeusza Kościuszki w Sułkowicach- Bolecinie ul. Racławicka 188 Sułkowice
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sławnie ul. Szkolna 10 Sławno
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Strzelinie ul. Henryka Sienkiewicza 41 Strzelin
Szkoła Podstawowa Specjalna w Kościanie ul. Marii Konopnickiej 1 Kościan
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kamieniu 64 Kamień
Szkoła Podstawowa w Bukowcu ul. Kościelna 75 Bukowiec
Szkoła Podstawowa im. Jana Stapińskiego w Długiem ul. Sanocka 121 Długie
Szkoła Podstawowa w Siedliskach 115 Siedliska
Szkoła Podstawowa w Kościelcu 9 Kościelec
Szkoła Podstawowa nr 5 w Gorlicach ul. Krakowska 5 Gorlice
Szkoła Podstawowa nr 6 w Gorlicach ul. gen. Józefa Hallera 79 Gorlice
Szkoła Podstawowa nr 4 im.Bohaterów Westerplatte w Gorlicach ul. Zygmunta Krasińskiego 9 Gorlice
Szkoła Podstawowa nr 3 w Gorlicach ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 16 Gorlice
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Gorlicach ul. Piękna 9 Gorlice
Szkoła Podstawowa w Kątach 168 Kąty
Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Rawiczu ul. 17 Stycznia 28 Rawicz
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Piotrkowicach ul. Tarnowskich 1 Piotrkowice
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kościelcu 14 Kościelec
Szkoła Podstawowa im. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bukowcu ul. Dworcowa 26 Bukowiec
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczym Caritas w Gorlicach ul. Marii Konopnickiej 21 Gorlice
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w Lidzbarku Warmińskim ul. Szkolna 3 Lidzbark Warmiński
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Długiem 4 Długie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Miliczu ul. Mikołaja Kopernika 18 Milicz
Szkoła Podstawowa w Górkach 18 Górki
Szkoła Podstawowa „Pomnik Tysiąclecia” im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Piotrkowicach 41 Piotrkowice
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Lidzbarku Warmińskim ul. Leśna 15 Lidzbark Warmiński
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Górkach 29 Górki
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Prałata Władysława Gibały w Piotrkowicach 7 Piotrkowice
Szkoła Podstawowa Specjalna w Chodzieży ul. Strzelecka 11 Chodzież
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Siostry Faustyny w Trzciance ul. Spokojna 2 Trzcianka
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Górkach 67 Górki
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pawłowicach 86 Pawłowice
Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Słotwińskiego w Kamieniu ul. Piaski 2A Kamień
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie 7A Ruda
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Fryderyka Chopina w Milanówku ul. Żabie Oczko 1 Milanówek
Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku ul. Warszawska 52b Milanówek
Szkoła Podstawowa w Kamieniu Krzywej Wsi ul. Krzywa Wieś 127 Kamień
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dra Aleksandra Majkowskiego w Kartuzach os. gen. Józefa Wybickiego 33 Kartuzy
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orląt Lwowskich w Krasnymstawie ul. Mostowa 14 Krasnystaw
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie ul. Marszałka Piłsudskiego 21 Krasnystaw
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krasnymstawie ul. Poniatowskiego 37 Krasnystaw
Szkoła Podstawowa w Kamieniu 34a Kamień
Szkoła Podstawowa nr 3 w Krasnymstawie ul. Krakowskie Przedmieście 38 Krasnystaw
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie ul. Janusza Korczaka 10 Garwolin
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im.1 Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie al. Legionów 21 Garwolin
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu ul. Mikołaja Kopernika 15 Lubań
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pawłowicach ul. Leszczyńska 6 Pawłowice
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach 2 Rudniki
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelcu ul. Szkolna 9 Kościelec
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Reca w Siedliskach 259 Siedliska
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sułkowicach ul. Ogrodowa 38a Sułkowice
Szkoła Podstawowa nr 5 w Ustroniu ul. Szkolna 1 Ustroń
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu ul. Rybacka 16 Lubań
Szkoła Podstawowa nr 5 im. prof.. Adama Wodziczki w Swarzędzu os. Macieja Mielżyńskiego 3a Swarzędz
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy - Specjalna Szkoła Podstawowa w Miliczu ul. Armii Krajowej 2 Milicz
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kościelcu 9 Kościelec
Szkoła Podstawowa w Długiem 10 Długie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Komornikach 99 Komorniki
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Długiem 70 Długie
Szkoła Podstawowa im. Braci Czarlińskich w Lubaniu ul. Braci Czarlińskich 23 Lubań
Szkoła Podstawowa nr 6 Specjalna w Kluczborku ul. Sienkiewicza 27 Kluczbork
Szkoła Podstawowa w Komornikach ul. Szkolna 4 Komorniki
Ośmioletnia Szkoła Podstawowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lubaniu ul. Mikołaja Kopernika 1 Lubań
Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Bukowcu 37 Bukowiec
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach ul. Szkolna 1 Pawłowice
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Pukowca w Pawłowicach ul. Pukowca 4 Pawłowice
Szkoła Podstawowa w Rudnikach ul. Szkolna 11 Rudniki
Publiczna Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach 40 Piotrkowice
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 6 w Kętrzynie ul. Klonowa 2B Kętrzyn
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof Adama Wodziczki w Luboniu ul. 1 Maja 10 Luboń
Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu ul. Armii Poznań 27 Luboń
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta Hr. Cieszkowskiego w Luboniu ul. Żabikowska 40 Luboń
Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu ul. Józefa Poniatowskiego 16 Luboń